به گزارش وبلاگ روایت خون: این روزها دخترهای دانشگاه برای ارضا کردن مرض ها و هواو هوس هایشان اقدام به گذاشتن عکسهای نیمه لخت و گاه لخت خود درفیس بوک کرده اند. تاچندسال پیش شاهد کشف حجابشون بودیم و این روزها شاهد کشف لباسشون!! بعدشو نمیدونم والا قراره چیکارکنند. عقل من که بهش نمیرسه!!!!

بدختی اینه که آدرس نمایه ی خود را به پسرها یا بعضی از اساتید میدهند تا دیدن فرمایند. خب تبلیغاتهم در سطح لالیگاس!!!!!!!!

دخترانی که بی حجابی برایشان یک عقده شده است و نمیتوانند خود را در فضای واقعی ارضا کنندو نیمه لخت بگردند البته هرچند همین الان هم چندان وضیعیت خوبی ندارند وای به حال اینکه نیمه لخت هم بگردند.

اینجا دانشگاه مهد علم و فرهنگ یک جامعه… جایی که رسالتش تربیت نیروهای متخصص و متعهد برای این مملکت اسلامی است.

دخترانی که بابدترین پوشش و ارایشهای زننده به دانشگاه می آیند گویی دانشگاه را با شوی مد اشتباه گرفته اند و ازخلق خدا که هیچ از خود خداهم شرم ندارند و حیا و عفت را قی کرده اند و همه ی مسائل اخلاقی را زیرپا گذاشته اند.متاسفانه با این کار کسانی که اصلا نمیدانستند فیس بوک این خانه ی شیطان چیست و چطور استفاده میشود و چطور محیطی است حال حرفه ایی شده اند و عکس های خود را برای ملت به نمایش میگذارند.حتی گزارش شده است که یک عده آدم سودجو عکسها را برداشته و اقدام به پخش آنها با بولوتوث میکنند.گذاشتن کامنت های غیر اخلاقی برای یکدیگر و بعضا درخواست های شیطانی از مواردی است که باید برای آن تاسف خورد.این است دانشجوی جوان و علم آموز ما!! این است آن رسالتی که برعهده ی دانشجو ی جوان ما قرار دارد. خیلی از این الگوها متاسفانه از ماهواره و اینترنت نشات میگیرد و دختران هم احساساتی دچار این جوزدگی میشوند.

متاسفانه مسئولین دانشگاه هم طبق معمول خواب تشریف دارند.مسئولینی که افتخارشان این شده است که جلسه ی شورای فرهنگی میگیرند و قانون هایی وضع میکنند وپرینت آن راهم برای وزارت ارسال میکنند که اوضاع خوب است و این هم قانون های به تصویب رسیده ی ما!!! یا شایدم به قول یکی از دوستان مسئولین بدشون نمیاد اوضاع اینجوری باشه یا شایدم سرشون به کارهای بزرگ و کلان مشغوله مثلا …!!!که این کارها براشون بی اهمیته

دخترانی که اینقدر بی حیا و بی شرم شده اند که اقدام به خودفروشی خود کرده اند و یک بازار خودفروشی در دانشگاه راه انداخته اند. از آن طرف هم کم ادمهایی نیستند که از این فرصت استفاده نکنند،ازجمله بعضی از اساتید که در پستی مفصل به فساد اخلاقی اساتید دانشگاه خواهم پرداخت و یا پسرانی که غیرت را به تجاوز فروخته اند و خود را به دامهای شیطانی تن دادند. که باز در پستی دیگر به فسادهای اخلاقی دانشجویان در دانشگاه مفصلا خواهم پرداخت.

حال به نظر شما اینها میتوانند انقلاب اسلامی را بسازنند. انقلابی که خون هزاران شهید عزیز و پاک ریخته شده است و با جان و دل به دست امده است.

آیا این اقداماتی که در دانشگاه صورت میگیرد از روی رفتارهای بچه گانه است یا غرض ورزانه!؟

آیا بازهم باید بگوئیم به ظاهر نیست و به باطن است!؟

آیا این اقدامات هدفمندانه است یا کودکانه!؟

آیا وقت آن نشده است که مسئولین از خواب بیدار شوند و جلوی آن را بگیرند

اینها همه عکسهای دانشجویان دانشگاه…. در فیس بوک است.بیشتر از این از دانشگاه و نام آن نخواهم گفت چرا که دوست ندارم از تقدسش کم بشود

بماند که اینجا کجاست ولی یک زمانی بهترین اسطوره های زمان خود را تربیت کرد

سوپراستارهایی که یکی یکی پرمیزنند و میروند با تمام دردها و رنج هایی که چندین سال تحمل کرده اند.

دخترانی که نه دین میشناسند و نه دینداررا قبول دارند

نه خدارا قبول دارند و نه خود را

نه ظاهری دارند و نه باطنی

نه میبینند ونه میشنوند

نه میدانند و نه میخواهند بدانند

نه حقی میشناسند ونه حقی دارند

نه برای درس خواندن آمده اند و نه برای تولید علم

وگویی شیطان هم جلویشان لنگ می اندازد وشاگردی میکند.

——————————————————————————————————————

یک سینه درد موج میزند در دهان ما

———————————————————————

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه.

.

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه.

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه.

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه.

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه.

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه.

دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه